ourman
10 بهمن 1401 - 01:01

تراکتور خمز رحم نمی‌کند/ سرخ‌پوشان به دنبال 3 امتیاز

تیم تراکتور برای کسب 3 امتیاز به مصاف تیم فولاد خوزستان می‌رود.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال کشور تیم تراکتور چهارشنبه 12 بهمن میزبان فولاد خوزستان است.

سرخپوشان تبریزی در 3 بازی آخر خود 7 امتیاز کسب کرده است. شکست دادن استقلال و ذوب آهن و تساوی برابر گل گهر، شاگردان خمز را تا رده پنجم جدول بالا کشیدند.

پیروزی تراکتور در مصاف با فولاد، این تیم را در جدول بالاتر نمی‌برد، اما می‌تواند کمک کند فاصله 4 امتیازی با تیم‌های استقلال و گل‌گهر کم کرده و این تیم امیدوار به رسیدن به رده‌های بالاتر شود. ضمن اینکه فاصله خود را با تعقیب‌کنندگان حفظ خواهد کرد.

بازی رفت دو تیم در اهواز با نتیجه 3 بر 2 به سود فولاد به اتمام رسید. نخستین رگه‌های امیدواری تراکتور در این فصل در بازی رفت دو تیم مشاهد شد، جایی که تراکتور توانست 2 گل خورده را جبران و بازی را به تساوی کشاند، اما در دقایق پایانی دژاگه بازیکن سابق تراکتور، گل پیروزی بخش تیم فولاد خوزستان را به ثمر رساند.

تراکتور در بازی با فولاد خوزستان ریکاردو آلوز را در ترکیب دارد، ضمن اینکه شاید برای دقایقی عباس‌زاده هم در ترکیب تیم تراکتور حضور داشته باشد اما حسینی مدافع مصدوم خود را به همراه نخواهد داشت.

بازی تیم های تراکتور با فولاد خوزستان، ساعت 14 روز چهارشنبه 12 بهمن برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/60017

منبع: فارس
شناسه خبر: 1006261